درباره ما

این شرکت در سال 1374 توسط گروهی از سرمایه گذاران ومتخصصین با تجربه در صنایع خوراک دام و طیور تاسیس گردید. عملیات احداث این کارخانه مدرن در سال 1375 آغاز و در سال 1377 اولین محصولات تولیدی شرکت وارد بازار مصرف گردید. این کارخانه 70 کیلومتری غرب تهران واقع و در مساحتی معادل 5000 متر مربع بنا گردیده است. امکانات مدرن و پیشرفته تولید، آزمایشگاه مجهز کنترل کیفیت ، بخش تحقیق و توسعه R&D، انبار مصرف و سردخانه مواد اولیه از امتیازات کارخانه در سطح کشور محسوب میگردد.

شرکت هشتگرد سازمانی مستقل،پویا و دارای قابلیت گسترش بوده و اعضای هیئت مدیره و مدیران، ‌همگی از افراد مجرب با تخصص های لازم در حیطه شرح وظایف خود میباشند.

بیش از 20 درصد پرسنل شرکت دارای تحصیلات دانشگاهی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری بوده علاوه بر این، ‌شرکت دارای مشاوران متخصص از جمله اساتید دانشگاه در تمامی رشته های مرتبط با موضوع فعالیت خود میباشد.

روش تولید و کنترل کیفیت محصولات تولیدی بر اساس استانداردهای مورد تایید سازمان های نظارتی و موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران بوده و همگام با دانش فنی روز بین المللی میباشد.

در آغازراه، استفاده از فن آوری روز دنیا مد نظر متخصصین و مدیران شرکت بوده که در میانه راه با افزایش توان کمی و کیفی تولید، شرکت موقعیت خود را تثبیت نمود.

هدف امروز،‌ ارائه نسل جدید محصولات با بهترین کیفیت ممکن برای دستیابی به رضایت مشتریان و اعلان حضور در عرصه بین المللی میباشد. حرکت شرکت همچنان در این مسیر ادامه دارد چرا که اعتقاد بر این است:

جلب رضایت و اعتماد مشتریان راهی است بی انتها ، و دستیابی به آن با دانایی و اتکا به نیروهای فنی متخصص میسر خواهد شد.